Композитна черепиця Gallo (Галло) – завдяки м'яким, середземноморським лініям надає стильного образу та зовнішнього вигляду даху вищого класу з додатковими перевагами сталевої покрівлі.

Композитна черепиця Gallo (Галло) – завдяки м'яким, середземноморським лініям надає стильного образу та зовнішнього вигляду даху вищого класу з додатковими перевагами сталевої покрівлі.

| Товщина сталі | 0.45 мм |
|---|---|
| Розмір корисний | 1185х370 мм |
| Розмір загальний | 1315х418 мм |
| Площа корисна | 0.438 м2 |
| Площа загальна | 0.549 м2 |
| Мінімальний кут ухилу | 10° |
|---|---|
| Максимальний кут ухилу | 90° |
| Вага листа | 3 кг |
| Вага на м2 | 6.84 кг |
| Захисне покриття | Magnelis |
доставка взірців
виїзд фахівця
шеф-монтаж
доставка по україні