Композитна черепиця Romana (Романа) є покрівельним матеріалом з найбільшою хвилею. Під час створення цього виду використовувався архітектурний стиль середземномор'я.

Композитна черепиця Romana (Романа) є покрівельним матеріалом з найбільшою хвилею. Під час створення цього виду використовувався архітектурний стиль середземномор'я.

| Товщина сталі | 0.55 мм |
|---|---|
| Розмір корисний | 1085х370 мм |
| Розмір загальний | 1165х415 мм |
| Площа корисна | 0.401 м2 |
| Площа загальна | 0.483 м2 |
| Мінімальний кут ухилу | 10° |
|---|---|
| Максимальний кут ухилу | 90° |
| Вага листа | 3 кг |
| Вага на м2 | 7.47 кг |
| Захисне покриття | Magnelis |
доставка взірців
виїзд фахівця
шеф-монтаж
доставка по україні