Новинка від компанії Metrotile! Форма композитної черепиці iShingle імітує дерев'яну дранку на даху. Створена з високоякісної сталі з використанням захисного антикорозійного покриття Magnelis, панель неймовірно міцна, непідвладна атмосферному впливу та має малу вагу. Приховане кріплення забезпечує при укладанні чергового листа зачіп його монтажного виступу і паза попереднього листа. Профіль цього зачепа має Z-подібну форму.
iShingle
Ціна від 872 грн/панель
Європейський стиль
Кольорова гама
Безшумність
Стійкість кольору
Монтаж від 10 градусів
У 10 разів краще захист від корозії
Інформація про товар
Переваги прихованого кріплення
Збільшена герметичність
Немає наскрізних отворів у черепиці, технологія прихованого кріплення забезпечує понад герметичність даху.
Додатковий захист кріплень
Кріплення, приховані від прямого влучення води, слугують довше
Красиво
Головок цвяхів не видно і вони не псують зовнішній вигляд даху
| Товщина сталі | 0.45 мм |
|---|---|
| Розмір корисний | 1230х375 мм |
| Розмір загальний | 1340х430 мм |
| Площа корисна | 0.46 м2 |
| Площа загальна | 0.57 м2 |
| Мінімальний кут ухилу | 10° |
|---|---|
| Максимальний кут ухилу | 90° |
| Вага листа | 3.29 кг |
| Вага на м2 | 7.14 кг |
| Захисне покриття | Magnelis |
Витрата 0.8шт/м.п.
Вага 1.6кг
Артикул AR.130
Гребінь ребровий
Витрата 0.8шт/м.п.
Вага 2.3кг
Артикул VA.SC
Яндило
Витрата 0.9шт/м.п.
Вага 1.7кг
Артикул BBC.L/R
Торцева планка
Витрата 0.8шт/м.п.
Вага 1.7кг
Артикул BBC.S
Торцева планка універсальна
Вага 0.3кг
Артикул EC.BBC.L/R
Заглушка торцевої планки
Бокове примикання
Витрата 0.8шт/м.п.
Вага 1.2кг
Артикул SWF.S
Бокове примикання універсальне
Витрата 0.8шт/м.п.
Вага 0.7кг
Артикул EF
Боковий фартух
Витрата 0.8шт/м.п.
Вага 1.6кг
Артикул CF
Покриваючий фартух
Витрата 0.8шт/м.п.
Вага 1.5кг
Артикул EA
Карнизна планка
Вага 1.8кг
Артикул START
Стартова панель для черепиці
Витрата 0.78шт/м.п.
Вага 2.5кг
Артикул FS
Плаский лист
Витрата 50м2
Вага 1.3кг
Артикул RV.75
Покрівельний вентилятор RV75
Витрата 50м2
Вага 1.3кг
Артикул HV.110
Покрівельний вентилятор HV110
Витрата 8шт/м2
Артикул NAILS
Цвяхи
Вага 250кг
Артикул RK
Естетичний комплект
Наш сервіс
доставка взірців
виїзд фахівця
шеф-монтаж
доставка по україні